اینستاگرام مردانه
اینستاگرام زنانه
واتساپ
درشید فروشگاه آنلاین زیورآلات
حریم خصوصی

حریم خصوصی

درشید با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌ سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران خود ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن، ایمیل و ... مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های درشید قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعات شخصی شما عزیزان برای خرید لازم میباشد. 
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، درشید جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و درشید نیز برای ارسال سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
 *باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را به شخص دیگری بدهند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌ الذکر توسط کاربر، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه درشید را از خود سلب می‌کند. درشید هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای درشید وجود ندارد.
*برای اطلاع‌ رسانی رویدادها و اخبار گالری دُرشید، کاربران میتوانند ایمیل خود را در قسمت خبرنامه ثبت  نمایند.
*در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های درشید را ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در خبرنامه که در انتهای صفحه سایت قرار دارد، اقدام نمایید.

 

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود