اینستاگرام مردانه
اینستاگرام زنانه
واتساپ
درشید فروشگاه آنلاین زیورآلات
راهنمای بازگشت کالا یا تعویض کالا

راهنمای بازگشت کالا یا تعویض کالا

بازگشت و یا تعویض کالا چه دلایلی می‌تواند داشته باشد؟

راهنمای بازگشت٬ لغو و تعویض کالا

همه تلاش ما در درشید این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد.
آرامش خاطر مشتریان از خرید خود از مهمترین هدفهای گالری درشید می‌باشد.

در همین راستا ما تمام سعی خود را کرده ایم تا اطلاعات دقیقی از محصولات در سایت قرارداده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. و متقابلا دُرشید نیز از مشتریان خود تقاضا دارد تا با دقت کامل به ثبت سفارش خود اقدام نمایند و با اطمینان کامل نسبت به سایز، رنگ، تعداد و.... سفارش خود رابه ثبت نهایی برسانند.
با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید بنابر دلایل منطقی  قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا درشید ضمانت 7 روزه (یعنی 7روز از زمان تحویل کالا به مشتری تا اخذ محصول ارجاعی توسط درشید)، جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

مرجوعی کالا  تنها در چند صورت امکان پذیر میباشد:

- مناسب نبودن سایز محصول دریافتی (تعويض سايز كالا به معنای تغيير سايز همان محصول تحويل گرفته شده است وامکان تعویض با مدل و رنگ دیگری وجود ندارد).

- وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده

- مغایر بودن محصول دریافت شده با اطلاعات یا عکس کالا در سایت

 

* در صورت مشاهده هرگونه ایراد در كالای دریافتی خود لطفا حداکثر تا 24 ساعت از طريق تماس تلفنی با پشتیبانی و يا از طريق گفتگوی آنلاين به واحد پشتیبانی درشید اطلاع دهید.

* لازم به ذکر است جهت بازگشت یا تعویض كالا، کامل بودن بسته خریداری شده، و داشتن رسید گالری درشید و یا فاکتور پستی  ضروری می باشد.

* درصورتیکه کالا بدون رعایت شرایط گفته شده از سمت مشتری ارسال شود یا با آسیب به كالا از سمت مشتری برای درشید محرز شود، کالا بدون تعویض یا استرداد به مشتری برگشت داده خواهد ‌شد.

 

کالا را چگونه ارسال کنید؟

کالای خود را به نزدیکترین منطقه پستی خود ببرید و آن را به آدرسی که  در انتهای  سایت درج شده است ارسال نمایید

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود