اینستاگرام مردانه
اینستاگرام زنانه
واتساپ
درشید فروشگاه آنلاین زیورآلات
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات


قوانین درشید به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده است و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی میباشد. عضویت در سایت یا خرید از آن به منزله مطالعه و پذیرفتن شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. لازم است خریداران گرامی پیش از ثبت هر سفارش، کلیه قوانین در این بخش را بدانند:
عضویت در سایت: افراد برای خرید در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. پس از عضویت در سایت، کاربران می توانند خرید های خود را انجام دهند وسفارشات خود را ثبت نمایند.


1) کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ شکل صحیح در فرم ثبت نام ثبت کند. مشخصات ثبت شده با هویت واقعی عضو باید تطابق کامل داشته باشد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.
2) دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش بر عهده خریدار است. پس پیش از تایید سفارش، موارد گفته شده را به دقت بررسی کنید. همچنین پیش از تحویل گرفتن سفارش از صحت بسته ارسالی مطمئن شوید و در صورت بروز مشکل با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
3) قیمت‌ محصولات موجود در سایت و سایرشبکه های مجازی دُرشید به روز و یکسان میباشند. همچنین قیمتی که هنگام سفارش مشتری در پیش ‌¬فاکتور منظور شده معتبر خواهد بود.
4) پس از ثبت سفارش، در صورت لزوم طی تماس تلفنی با مشتری، صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. بنابراین خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد کنید و از ثبت سفارش های غیر واقعی بپرهیزید.
5) ثبت سفارش و خرید های عمده باید با هماهنگی قبلی با پشتیبانی درشید انجام شود و در صورت ثبت سفارش بدون هماهنگی، تصمیم در مورد پردازش یا لغو آنها بر عهده گالری درشید است.

6) پرداخت هزینه: دریافت مبلغ سفارش های ثبت شده از دو طریق پرداخت آنلاین و پرداخت در محل صورت می پذیرد.
7) توجه فرمایید که قیمت‌های درج شده بر روی کالاهای سایت و شبکه های مجازی درشید به تومان میباشد.
8) ارسال سفارش: سفارش‌های ثبت شده در سایت درشید پس از تایید مشتری آماده ارسال و تحویل به پست خواهد ‌شد.
9)هزینه پست کلیه سفارشات با مبلغ خرید بالاتر از 350 هزار تومان به صورت رایگان میباشد.
10) در ضمن کالای شما  2 روز بعد از تائید نهایی به پست تحویل داده خواهد شد.
*همچنین مشتریان می‌توانند روند ارسال سفارش خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی از طریق کد رهگیری که در اختیارشان قرار داده میشود پیگیری نمایند*
(برای اطلاع از کد پیگیری مرسوله با پشتیبانی تماس بگیرید)


11) سفارش‌هایی که  توسط شرکت پست ارسال می‌شوند، اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش  خود را تحویل بگیرد، مرسوله برگشت می‌¬خورد و همکاران پشتیبان برای هماهنگی ارسال مجدد سفارش با مشتری تماس خواهند گرفت. هزینه ارسال مجدد برای بار دوم با مشتری خواهد بود.
12) در صورتی که در دریافت سفارش خود با تأخیر نامعقولی مواجه شدید، حتماً با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جداً بپرهیزید.
13) لطفاً با دیگر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت نبودن شما، بسته را تحویل بگیرند و هزینه آن را بپردازند؛ در غیر این صورت، بسته برگشت داده می‌شود.
14) تعویض کالا‌: چنانچه کالای خریداری شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، و در صورت هرگونه اشتباه از سوی فروشگاه، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ‌ گونه هزینه‌ای به مشتری،تعویض خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود